background-img

HAKKIMIZDA

Şirketimizin Temel Yapısı ve Hususlar

1996 yılında bir aile şirketi olarak ODABAŞI ULUSL. NAK. AKAR. OTOM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ünvanıyla kurulan lojistik şirketimiz 2021 yılı itibariyle 25 yıllık geçmişi ile sektörde öncü şirketler arasına girmeyi başarmıştır. Şirketimiz, her zaman kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi ilke edinerek uluslararası taşımacılık sektöründeki reformları yakından takip etmiş ve zamanında doğru bir şekilde uygulamaya geçirmiştir. Bu sayede sektördeki yerini sağlamlaştırmış ve günümüzde uluslararası taşımacılık sektöründe adından, hızlı teslimat hizmetinden ve güvenirliliğinden bahsettirmeyi başarmıştır.

Şirketimiz taşımacılık konusundaki tecrübesini her gün arttırarak yoluna devam etmiştir. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sağladığı lojistik hizmetini etkili ve olumlu kılmıştır.

Tecrübeli şoför kadrosu ve lojistik uzmanları ile çalışarak dürüstlüğü ilke edinmiş bir ekip kurup taahhütlerini eksiksiz yerine getiren şirketimiz aynı kalitede hizmet vermeye devam edecektir.

Ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ederek ülkemizin büyümesi ve gelişmesinde etkili bir rol sahibi olmak temel hedefimizdir.

EN / DE / TR